Новини

Засідання школи молодого вчителя

У День студента в ліцеї відбулося чергове засідання школи молодого вчителя (керівник Н. В. Прокопчук, старший учитель) на тему «Формування етично-педагогічної культури вчителя». До обговорення портрету сучасного вчителя долучилася адміністрація закладу. Виступи молодих педагогів супроводжувалися презентаціями «Від мрії до професійного становлення».

Обговорення актуального питання засвідчило, що в педагогічний колектив ліцею прийшли талановиті молоді спеціалісти, сповнені сил і бажання працювати.

01.02.2013


Свято «Родинне вогнище»

18 грудня 2012 року  в ліцеї податкової та рекламної справи № 21 відбулося свято «Родинне вогнище». Учні 5-А класу демонстрували свої таланти однокласникам, батькам і вчителям. Глядачів вражали віршовані композиції, веселі пісні та справжні музиканти, які грали на скрипці, фортепіано, бандурі.

Свято підготувала класний керівник 5-А класу Борщенко Л. О.

 

18.12.2012


Віконце у світ Катерини Білокур

7 листопада 2012 року в день Катерини в ліцеї податкової та рекламної справи №21 був проведений літературно-музичний вечір «Народжена малювати», присвячений видатній українській народній художниці Катерині Білокур.

Учні поринули в казковий світ неперевершеної творчості Катерини Білокур, познайомилися з репродукціями її картин, дізналися про її життєву долю.

Вишукана атмосфера вечора підтвердила тезу дослідників творчості Катерини Білокур про те, що на її полотнах зупинилася вічність…

07.12.2012


Науково-практична конференція – захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства «Дослідник»

6 грудня 2012 року в ліцеї відбулася науково-практична конференція – захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства «Дослідник».

Директор ліцею І. П. Бабка привітала ліцеїстів із шкільним етапом конкурсу, побажала успіхів у науково-дослідницькій роботі та перемоги в наступних етапах конкурсу.

Л. М. Панчук, заступник директора з науково-методичної роботи, педагогічний керівник наукового товариства «Дослідник», проаналізувала якість написання рефератів та науково-дослідницьких робіт учнями – членами наукового товариства «Дослідник».

Учні – члени наукового товариства «Дослідник» представили свої реферати та науково-дослідницькі роботи. Їхні виступи супроводжувалися мультимедійними презентаціями.

Наукова дискусія була цікавою, динамічною і емоційною.

Н. М. Сорочан, заступник директора з науково-виховної роботи, підбила підсумки шкільного етапу конкурсу.

06.12.2012


«Запалимо свічку пам’яті»

23.11.12 напередодні  Дня пам’яті жертв Голодоморів у ліцеї було проведено вечір-реквієм «Запалимо свічку пам’яті».  Учні ліцею вшанували своїх співвітчизників, старих , молодих і ненароджених, що стали жертвами геноциду українського народу. Сумні мелодії, болючі спогади, змістовні презентації  сповна передали біль тих трагічних подій.


24.11.2012


День вишиванки

Тиждень української писемності в ліцеї завершився святом "День вишиванки".

В рамках цього свята проведено конкурс "Українська гостинність" та святковий концерт.

09.11.2012


Лялька-мотанка у нас - просто клас!

З метою збереження та відтворення традицій українського народу, у рамках тижня української писемності в ліцеї проведено майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Цей виховний захід підготували вчителі трудового навчання Суздальцева М. В. та Музира О. В.

В майстер-класі взяли участь учні 5-7-х класів. Творчі роботи ліцеїстів представлені на виставці "Лялька-мотанка у нас - просто клас!"

07.11.2012


Батьківські збори для майбутніх першокласників

26 квітня 2012 року

о 18.00

у ліцеї відбудуться збори батьків майбутніх першокласників

20.04.2012


Вітаємо переможців конкурса "Київський вальс"

19 квітня у БДЮТ Голосіївського району пройшов районний конкурс "Київський вальс - 2012". Вже стало традицією, що випускники нашого ліцею щороку перемагають у цьому конкурсі. Танцювальний колектив під керівництвом Тракалюк Тетяни Олександрівни тріумфально виступив із новою чарівною композицією. Журі конкурсу гідно оцінило наших учнів нагородою "Гран-Прі"

19.04.2012


Благовіщенська блакить

Український народ здавна шанує свято Благовіщення. В Україну воно прийшло з утвердженням християнства. У народі одержало назву „третьої зустрічі весни”, бо вважається, що весна в цей день остаточно переборює зиму, а Бог благословляє землю і відкриває її для сівби. До цього свята зазвичай прилітають з вирію лелеки, а в гаях розцвітають ніжно-блакитні проліски.

Напевно, саме  тому свято, яке напередодні Благовіщення підготували учні  2-А класу ліцею разом зі своїм учителем Назаровою Людмилою Леонідівною, мало назву «Благовіщенська блакить». На святі лунали вірші та пісні. Ця літературно-музична композиція викликала в присутніх у залі відчуття піднесеності та урочистості.

06.04.2012


Перелік підручників для 5 класу 2018-2019 н.р.


Посвята у волонтери

Продовжується співпраця ліцею податкової та рекламної справи з Державною податковою інспекцією в Голосіївському районі.

23 березня 2012 року в Державній податковій інспекції в Голосіївському районі відбулася урочиста посвята ліцеїстів у волонтери податкової служби. Учні зустрілися з керівництвом ДПІ в Голосіївському районі та ветеранами–податківцями.

Волонтерам вручили посвідчення та матеріали для участі в волонтерській акції «Декларування податків – запорука соціальної захищеності!».

23.03.2012


Поезія – це завжди неповторність…

До Всесвітнього дня поезії в ліцеї було проведено літературно-музичне свято «Поезія – це завжди неповторність…». Найкращі поезії українських поетів прозвучали у виконанні учнів та вчителів ліцею. Віршоване слово поєдналося з  піснею, музикою і танцем. Незабутні хвилини спілкування з поезією зворушили серця учасників, глядачів та гостей свята.

23.03.2012


НАЙРОЗУМНІШИЙ ВИПУСКНИК 2012 РОКУ

 

17 березня 2012 року в Національному університеті Державної податкової служби України (м. Ірпінь) відбувся ІІ Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «НАЙРОЗУМНІШИЙ ВИПУСКНИК 2012 РОКУ».

 

Лауреатами цього конкурсу стали наші ліцеїсти:

Демиденко Єлисавета, учениця 11-Б класу,

 

Бичок Євген, учень 11-Б класу,

Колісник Каріна, учениця 11-Б класу.

17.03.2012


Пісенна творчість А. Малишка

Відповідно до річного плану роботи районного науково-методичного центру управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації 15 березня 2012 року на базі ліцею податкової та рекламної справи № 21 м. Києва відбувся районний семінар учителів української мови та літератури.

Директор ліцею І. П. Бабка розповіла про навчальний заклад, голова методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу О. Ю. Пономарьова представила кафедру української мови та літератури, заступник директора з науково-методичної роботи Л. М. Панчук виступила з презентацією «Інтегрований урок як форма організації сучасного уроку».

Для учасників семінару були проведені відкритий інтегрований урок української літератури «Малишкова стежина в ріднім краю, що поєднала пісню і життя… (Пісенна творчість А. Малишка) в 11–А класі (Л. О. Борщенко, учитель української мови та літератури) та літературно-музична композиція «І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю…» (за творами Андрія Малишка) в 11-Б класі (М. С. Герасимчук, учитель української мови та літератури).

Методист РНМЦ Л. М. Пасічна розповіла про сучасні підходи до викладання української літератури, проаналізувала проведені заходи та підбила підсумки семінару .

Для учасників семінару підготовлено навчально-методичні матеріали.

15.03.2012